تسجيل الدخول | التسجيل | الأسئلة المتكررة
Anonymous

آموزش داخلی طراحی وب سایت

+ إضافة رد

مشاركة واحده صفحة 1 من 1


آموزش داخلی طراحی وب سایت

بواسطة saser » الجمعة يوليو 27, 2018 12:10 pm

طراحی سایت و طراحان جدید وجود دارد. در این لیست از مراحل به طرح بندی وب کامل، ما پوشش می طراحی سایت که هر سازنده جدید وب سایت در یک آژانس دیجیتال باید قبل از شروع یک پروژه جدید چه چیزی را بداند و انجام دهد و چه چیزی باید در طراحی سایت فرآیند به آن توجه شود تا از این اشتباهات جلوگیری شود.

این اصول نه تنها جنبه های طراحی را پوشش می دهد، بلکه راهنمایی های عمومی کار را نیز فراهم می طراحی سایت که به راحتی کار را انجام می دهد. آنها را دنبال کنید و به طراحی سایت در راه ایجاد طرح های حرفه ای وب سایت خواهید.

قبل از شروع کار باید بدانید که برای چه چیزی طراحی شده است. علاوه بر توصیف سایت، شما باید بدانید که انتظارات برای آن چیست. مثلا یک سایت خبری را ببنید، هدف طراحی سایت ؟ آیا این امکان را به عنوان بسیاری از آگهی های تجسمی ایجاد می کند و یا بهترین تجربه خواندن را ارائه می دهد؟ این اهداف چگونه اندازه گیری می شوند؟

این به نظر بسیار واضح است، اما من اغلب طراحی سایت شدم که طراحان قبل از دادن هر گونه فکر به مشکل که در حال تلاش برای حل آن هستند، به کار خود ادامه می دهند. طراحی در مورد حل مشکلات است و این مشکلات را نمی توان از طریق شیب ها یا سایه ها حل کرد، بلکه از طریق طرح خوب و یک سلسله مراتب روشن.

قبل از شروع سایه ها، درباره محتوا، طرح و عملکرد فکر کنید. اطمینان حاصل کنید که این افکار مطابق با اهداف مشتری شما هستند و مایل به اشتراک گذاری آنها هستید. هیچ مشتری تا به حال طراحی سایت مورد ایده های بیش از حد ارتباط برقرار نکرده است.

هنگامی که از من خواسته شد که یک نگاه و احساس را برای یک پروژه ایجاد کند، اولین کاری که طراحی سایت می دهم این است که چارچوب سطح بالا را که تمام مشکلات طراحی را حل می کند، ارائه دهم. چارچوب رابط کاربری است که محتوا را احاطه کرده و به کاربر طراحی سایت می کند که اقدامات را انجام دهد و از طریق آن حرکت کند. این شامل ناوبری و طراحی سایت مانند ستون های فرعی و میله های پایین است.

این به همان اندازه ساده به نظر می رسد. قبل از شروع به طراحی هر چیزی که نیاز به یک شبکه مناسب دارید. هیچ طراحی سایت معتبر برای شروع بدون شبکه وجود دارد - و اگر شما این کار را نکنید، می توانم اطمینان دهم که طراحی به نظر خوب نمی رسد. یک شبکه به شما طراحی سایت می کند تا طرح بندی بخش های مختلف را طراحی کنید. آن را از طریق نیازهای اندازه صفحه نمایش خاص هدایت می کند و به شما در ایجاد قالب های پاسخگو کمک می کند، بنابراین شما از لحاظ فاصله و همچنین بسیاری از مسائل طراحی دیگر هماهنگ می شوید. بعضی از ها وجود دارد زیرا آنها کار می کنند، اما بعضی از طراحی سایت وجود دارد، زیرا هیچ وقت صرف زمان کافی برای ارزیابی آنها نشده است. مهم این است که الگوهای تعاملی ایجاد شده از همه اجزاء را بازبینی کنید تا ببینید چگونه می توانیم آنها را بهبود بخشیم.
من هر طراح را در آنجا تشویق می کنم تا خود را در هر پروژه به چالش بکشم. نوآوری همیشه یک طراحی سایت برای پروژه نیست، بنابراین برای ما چیزی تازه است. نمونه هایی از چالش های مختلف می تواند شامل استفاده از یک سیستم شبکه جدید، ایجاد یک مولفه جدید یا حتی چالش های جزئی مانند اجتناب از حالت های ترکیبی یا استفاده از یک رنگ خاص باشد.
صورة العضو الشخصية

saser

  • مشاركات: 1
  • اشترك في: الجمعة يوليو 27, 2018 12:04 pm


+ إضافة رد

صفحة 1 من 1